Přihlásit se

Hodina sexuálních praktik

09. 09. 2020 15:02

Orální sex Bylo ráno jako každé jiné, horký červen před pár lety. Andrej byl studentem gymnázia, které bylo v celé republice známé svými inovativními postupy a přístupem k výuce zcela odlišným od ostatních škol. Rozhrkaný autobus ho v šest čtyřicet vyhodil přímo před školou as brašnou přehozenou přes rameno se ponořil do hlubin budovy. Prošel vestibulem a pokračoval do šaten, což byla rozlehlá hala s několika stovkami šatní skříněk. Protože bylo ještě brzy ráno, bylo ve škole až na několik ranních ptáčat pusto. Andrej šel do školy takto skoro jen proto, že měl mimořádnou nultou hodinu (která začínala v sedm).
Zamířil ke své skříňce a všiml si, že jeho sousedka u vedlejší skříňky, Táňa, už je také tady. Právě se chystala převléct do školní uniformy. Když k ní přistoupil, usmála se na něj a svlékla si pruhované tričko. Pod ním měla obyčejnou černou podprsenku s vyztuženými košíčky. Svlékla si i kalhoty a Andrej mohl skrytě obdivovat pěkný zadeček v černých kalhotkách.
"Co na mě tak budete stare?"
Andrej cosi zamumlal a věnoval se vlastnímu převlékání. Školní uniforma pro chlapce se skládala z tmavých kalhot, bílé košile, tmavého sáčku a kravaty. Dívčí uniforma, kterou si oblékla Táňa, byla tvořena černou skládanou sukní po kolena, bílou halenku a tmavým sáčkem s kostkovaným lemem.
"Promiň," omluvil se a také se začal převlékat. Táňa byla hotova rychleji a zmizela za širokými letouny, které vedly směrem k učebnám. Andrej se už také chystal k odchodu, kromě oblečení si sebou nevzal nic, protože měli sexuální praktika, na které nic nepotřeboval. Cestou do třídy přemýšlel, jestli mu kvůli jeho dlouhé absenci nehrozí zkoušení, ale doufal, že to projde bez povšimnutí. Vešel do třídy. V lavicích uspořádaných do tvaru U sedělo několik málo studentů - snad patnáct - a vedli mezi sebou tichý rozhovor. Andrej se usadil na své místo a čekal na příchod učitelky. Učitelka dorazila včas, byla to profesorka Hoffová, mohlo jí být asi osmadvacet, světlé vlasy měla v ohonu a oblečená byla do tmavě modré sukně a světle modrého trička. Postavila se za katedru.
"Dobrý den, studenti, posaďte se prosím," vyzvala ty ze studentů, kteří vstali. Všichni se posadili a profesorka pokračovala: „Tak, moji drazí, máme tu ještě nějaké restíky. Podívej, kdo ještě nemá známku se zkoušení?“ V Andreji to hrklo… a je to v prdeli.
"Slečno Modrá," pohledy přítomných sešly k drobné dívce v zadní lavici. Dívka vstala a dopravila se k tabuli. Měla krátké vlasy a poměrně silné dioptrické brýle.
"Tak, slečno, vylosujte si téma," natáhla k ní ruku s několika lístečky. Dívka si vytáhla jeden z lístečků.
"Felace prakticky, polykání," přečetla. Třída to nijak nekomentovala.
"Tak fajn, pokud si někoho vybrat?"
Lucka se rozhlédla po třídě, ale nakonec zakroutila hlavou. Profesorka nahlédla do seznamu.
"Andreji, pojďte sem. Budete dělat figuranta. Je to za plus, ale pokuste se jí to nezkazit."
Andrej si povzdechl, popadl židli a došel před tabuli. Tam se posadil.
"Tak začněte."
Dívka si klekla před Andreje, sundala si brýle a odložila si je na stůl. Rozepla mu pásek a stáhla mu kalhoty po kolena. Už už se chystala stáhnout i trenýrky, ale v tom Andrej zaslechl, jak se z přední lavice ozvalo: "Kozy!"
Lucka se tak soustředila na samotný výkon, že si zapomněla odložit vršek, jak zněl postup v učebnici. Profesorka to kvitovala nadzvednutím obočí, na dívce bylo vidět, že se stydí. Třídou proběhlo několik zašeptání. Nakonec si protáhla tričko přes hlavu a ukázala tak světu dvě nevelká, lehce povislá prsa s velkými bradavkami, které začínaly na chladu tuhnout. Stáhla mu trenýrky.
Jeho klacek už téměř stál. Vzala ho do rukou a nervózně se ohlédla po Hoffové. Sledovala ji pozorným pohledem. Několikrát přešla rukou tam a zpět, stáhla předkožku a vzala žalud do úst. Začala rytmickou práci nahoru a dolů. Andreji to bylo velmi příjemné. Pozoroval dívka prsa, jak se pohupují nahoru a dolů, tlak v jeho penisu se stupňoval. Začal hlouběji odpočívat, profesorka vstala a došla k němu, pozorovala Kurb zblízka. Ze třídy směřovalo také několik zaujatých pohledů, převážně čekajících na chybu zkoušené.
"Už budu," šeptl. Lucka začala rychleji pracovat ústy, cítil přímo nesnesitelné týrání. Už se to nedalo vydržet, pod silou vzrušení vyhodil pánví dopředu a explodoval.
Tím však bohužel situaci značně zkomplikoval, neboť jak se strhl, dívce vyklouzl úd z pusy iz ruky a nekontrolovaně stříkal na její prsa a tvář. Když skončil, svalil se zpět na židli. Lucka si utírala mrdka z tváře az řas, netvářila se zrovna potěšeně. Tekutina jí stékala po zduřelých bradavkách, Andrejův klacek nechtěl splasknout.
Hoffová se vrátila na své místo.
„No, to jste to slečně hezky zavařil, Andreji. Plus nedostanete a mažte odsud.“ Andrej rychle si natáhl oblečení a posadil se na své místo.
"Slečno Modrá, práce rukou byla dobrá, i ústy jste to zvládla. Měla jsem pocit, že máte trochu problém se svlékáním, ale to snad překonáte. Avšak vyvrcholení nebylo v pořádku. Vím, že to svoral kolega, ale tohle musíte mít pod kontrolou a musíte s tím počítat. Je mi líto, ale dnes to bude za tři."
Dívka stála polonahá před tabulí, potřísněná semenem, s tričkem v ruce a vypadala k politování.
"Slečno, já vím, že je před uzavřením známek, ale nedá se nic dělat. Budete muset více bojovat a nechat se příště - to je tuším pozítří - nechat vyzkoušet na opravu. Jinak vás jednička mine. Co budete mít na vysvědčení?"
" No, "odpovídala ticho," vypadá to, že samý jedničky ... pokud vyjde ta oprava. "
" Tak fajn, " usmála se profesorka," tak se naučte a pozítří to zkuste. "
Dívka zkroušeně vyrazila do umývárny a Hoffová se otočila do třídy. "Tak fajn, tolik zkoušení." Úleva byla jasně viditelná na každém ve třídě. "Nyní se vrátíme k Brahmsově kopulační teorii, nalistujte si stránku 117."

ZÍSKAT PŘÍSTUP