Přihlásit se

Jak mít dobrý sex?

18. 06. 2020 21:15

Každý den se věnujeme nesčetným tématům - počínaje počasím, nápady na večeři a konče ideologickými otázkami. Tak proč by jeden z nich neměl být sex? Mnoho lidí jistě řekne, že o sexu není nic filozofovat, je lepší to jen praktikovat. Jsi si jistý? A co když je dobrý sex především zdravá komunikace, která může být nejlepším erotickým přístrojem a klíčem k naplnění postele?

Nejdůležitější informací je, že se od sebe odlišujeme

Nebudu lhát, když napíšu, že každý z nás chce mít uspokojivý intimní život. Pravda? Avšak pro každou osobu bude individuální spokojenost znamenat něco úplně jiného. Sexuální akt je setkání dvou (nebo více) lidí, kteří k němu přinášejí své zkušenosti, příběhy, touhy, potřeby, obavy a přesvědčení. Z tohoto důvodu neexistuje univerzální recept na úspěšný sex, nejlepší postavení, techniku ​​nebo gadget - rozsah lidského sexuálního chování je omezen pouze naší fantazií. Pro některé bude vrchol potěšení pomalý sex za slabého světla, jiné budou potřebovat adrenalin, biče, vibrátory nebo dušení. To je důvod, proč nejdůležitější věcí je prostě vyjít. Může se ukázat, že nemá ráda sama penetraci a sní o sofistikovaném orálním sexu, chtěl by být pohlazen i na jiných místech, než jsou samotné pohlavní orgány. Proto nám pomáhá rozvíjet úspěšný intimní vztah, který se vyplatí zahrnout do repertoáru společných rituálů.

NENÍ SENSE

Od žen i mužů velmi často slyším výroky „měl by hádat“, „měla by to vědět“. Netýkají se jen sexuálních problémů, ale také vztahů s partnery obecně. My lidé máme zvláštní přesvědčení, že je-li někdo blízko nás, měl by být schopen přečíst si naše myšlenky. Zní povědomě? Vztah však vypadá úplně jinak. Z tohoto důvodu je komunikace tak důležitá, zejména pokud jde o intimní život, který má významný vliv na naši pohodu a vztah. Chcete experimentovat? Koupit vibrátor, vyzkoušet BDMS, milovat se v přírodě? Chcete udělat něco nového? Víš kde druhá strana nechodí do postele? Jaký dotek jí dává největší radost? Jak dlouho předehra potřebuje? Co brání jejímu vzrušení? Kdy je nejlepší čas na sex? Jaké jsou její potřeby a přání? A jaké jsou vaše? Co potřebuješ. Už jste někdy mluvili o těchto tématech? Kdyby je každý z nás volně hýbal, o kolik úspěšnější bychom měli sex. Není to tak A samotná konverzace se často může změnit na předehru...

HOVOR O SEXU VE FORMĚ ZÁBAVY?

Z potřeby mluvit o důležitých věcech a touhy prolomit tabu o sexu v Polsku se zrodila myšlenka karetní hry pro páry Jupitajnia Seks., Jeho hlavním cílem je posílit blízkost mezi partnery a zlepšit komunikaci – to vše v bezpečné a zábavné atmosféře. Jupitajnia Seks je mladší sestra již existujícího základního balíčku párů Jupitajnia, z nichž obě jsou samostatné, jedinečné sady karet s dotazy, které rozšiřují pohled na vztah (pár Jupitajnie) a na vztah sex (Jupitajnia Seks). Její autorkami jsou dvě ženy - Agata Pierzchała - trenérka, trenérka, původkyně dvojice Jupitajnia a Joanna Niedziela - psycholožka, sexoložka. „Hra je vytvořena, protože chceme, aby SEKS přestal být ve vztahu tabu. Chceme, aby se rozhovor o intimních tématech promítl do spokojenosti v posteli a především ve vztahu s vaším partnerem. Každá hra nám pomáhá znovu poznat naši druhou polovinu i sebe sama,“ uzavírají autoři.

Pokud jste připraveni na moudrý dialog o sexu, který se promítne do vzájemné spokojenosti v posteli a stimuluje vaši fantazii – přispějte k projektu Jupitajnia Seks.

Copyright © sladkepusinky.cz All rights reserved. Erotická seznamka - Nejoblíbenější sex seznamka v ČR.

Tato webová stránka obsahuje erotický materiál, všichni členové a osoby vyskytující se na této webové stránce závazně potvrdili, že jim je více než 18 let.
Provozovatel stránky pojdmenakafe.cz nenese odpovědnost za aktuálnost a pravdivost zobrazovaných inzerátů. Za všechny informace uvedené v jednotlivých inzerátech odpovídají inzerenti.
Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní textový nebo slovní materiál. Jsou proto určeny výhradně pro osoby starší více než 18 let.
Používat vlastní formy relaxace ať už duševní nebo tělesné, které by naplňovaly trestné skutky podle zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostituci a pornografii je zakázáno!

Sex seznamka Seznamka obce Sex Sex blog Všeobecné obchodní podmínkyInformace o zpracování osobních údajůZabezpečení stránky Změnit nastavení cookies Kontakt