Přihlásit se

SEX BĚHEM PANDÉMIE - JAK SE PÉČE

02. 07. 2020 15:11

O bezpečném sexu se musí mluvit vždy nahlas a v této výjimečné situaci uzavření musíte mluvit ještě hlasitěji.

Ocitli jsme se v nové realitě a pravděpodobně budeme muset akceptovat, že je více než kdykoli předtím, abychom vyhodnotili riziko a vědomě si vybrali takovou sexuální aktivitu, která minimalizuje riziko infekce a šíří virus. Budeme se po těchto odhadech cítit dokonce i jako sex?

 

SEX POČAS PANDÉMIE - COVID-19

KDY NECHCETE

Dnes je naše tělo a mysl vystaveno mnohem většímu stresu než obvykle a naše tělo může reagovat odlišně. Nedělejte si starosti, pokud existují dny, kdy se naprosto necítíte jako sex a vše, co na vás dosud fungovalo, je nyní frustrující, smutné, hněv a odrazuje od sexuální aktivity.

To je naprosto pochopitelné a v pořádku. Za těchto okolností bychom se měli nejprve postarat o sebe a dát si čas, a pokud máme partnera, postarejte se o blízkost vztahu. Mnohem důležitější je v současnosti cítit se bezpečně, a to pomáhá nezávadnému doteku (například bez sexuálních záměrů) – například objímání, poplácávání nebo (pokud se někdo nechce dotknout) naší přítomnosti.

NĚKTERÉ ZPŮSOBY POKRAČOVÁNÍ S VAMI:

  1. Celé tělo důkladně vydrhněte suchým kartáčem, poté si dejte na dlouhou dobu horkou koupel/sprchu a mýdlo. Koneckonců, nejen vaše ruce by se měly léčit 20-sekundovými dotykovými setkáními několikrát denně (a přiznejme si to - už jste na to odborníkem).
  2. Buďte důkladně balzamován nebo třít s vaším oblíbeným olejem.
  3. Tancujte, jako by se nikdo nedíval, dotkněte se podlahy, stěn různými částmi těla.
  4. Zpívejte a hrajte na nástroj (možná nejde o dotek v přísném slova smyslu, ale vibrace dosažené během těchto aktivit velmi příjemně masírují tělo a mysl).

ZPŮSOBY NEBEZPEČNÉHO DOTYKU S NĚKTERÝMI:

  1. Proveďte masáž . Dlouhý, pomalu a pečlivě se dotkněte každého koutu těla a myslete si, že každý dotek vaší ruky je teplo, které proniká dovnitř a rozpouští veškerý stres blízké osoby.
  2. Držte ruku při sledování série nebo dokonce položte ruku na její intimní části (lono, prsa, penis). Pamatujte – záměrem není sex, ale intimita.
  3. V běžných každodenních situacích, například při mytí, vaření, čištění zubů, přestávkách v práci, na chvíli přijďte a objímejte se, líbejte.

KDY CHCEŠ

Nedělejte si starosti, když je reakcí na stresující realitu kolem nás zvýšená touha po sexu. Vaše tělo ví, že je to vynikající způsob, jak zmírnit stres, zvýšit hladinu endorfinů a relaxovat. Zkontrolujte si to u vás. Netlačte nic, ani nic nepřekážejte. Buďte pozorní a poslouchejte, co vaše tělo komunikuje, což mu dává největší potěšení.

Jak známo dnes, nejbezpečnějším sexem je sólový sex a všichni ho důrazně podporují (včetně orgánů New Yorku - můžete se podívat na krátkou zprávu). Já také, protože repertoár izolovaných her je neomezený! Kdy, jak ne teď, zkontrolujte všechny funkce svých oblíbených (nebo možná dlouho nepoužívaných, smutných, čekajících v zásuvkách) gadgetů?

Před a po použití si umyjte ruce a hračky. Na blogu Kinky Winky naleznete článek o způsobech změny masturbace. Bavte se s sebou! Pozorujte a získejte inspiraci – může se ukázat, že způsob, jakým se ostatní rádi stimulují, také funguje pro vás.

Další doporučenou aktivitou po masturbaci je sex s osobou, se kterou žijete. Pokud vy a váš partner nežijete spolu, domluvte se během epidemie na společných bezpečnostních zásadách. Jaká preventivní opatření přijímáte v každodenním životě? S kým se potýkáte? Čím jasnější pravidla, tím snazší se budou řídit.

Pokud nejste ve vztahu a nemáte pocit, že nemáte čas vzdát se dat, zkuste omezit počet partnerů. Malý okruh kontaktů sníží vaše riziko infekce, ale také šíření viru.

Vyvarujte se orálnímu sexu a líbání (virus se šíří přímým kontaktem se slinami nebo hleny). V současnosti se virus nenašel ve spermatu nebo vaginálním výtoku, ale zjistil se ve výkalech infikovaných lidí (proto stojí za to se vyhnout análnímu sexu a rozmnožování, protože konečník může obsahovat neviditelné částice výkalů). Pokud to všechno zní komplikovaně, podívejte se na krásnou infographic, kterou připravil Queer Maj. Nezapomeňte, že pokud se váš partner necítí dobře a máte podezření, že může být infikován, je nejlepší vyhnout se jakékoli formě blízkého kontaktu.

TECHNOLOGIE ZÁCHRANY

Pravděpodobně bude snazší starat se o sebe, když je libido nízké, ale co dělat, když se zvyšuje a zvyšuje, masturbace už nestačí, nemáte partnera (nebo máte, ale nežijete spolu), a přesto raději neopouštíte dům?

Pak je nejbezpečnějším (samozřejmě, spolu s královnou bezpečnějšího sexu – masturbace) virtuální sex. Vše, co potřebujete, je vaše (důkladně umytá) ruka nebo pomůcka, kterou máte po ruce, trocha fantazie, zajímavý skript a někdo na druhé straně obrazovky.

Ve vzdálené sexuální situaci můžete zjistit, co vás zapne, zahrát si skript nebo zcela změnit svoji osobnost. Riziko přenosu viru je nulové. Samozřejmě, můžete to udělat spolu nebo pozvat skupinu důvěryhodných přátel a bavit se při skupinovém sexu.

A tady přichází úlovek! Sdílím několik tipů, inspirovaných průvodcem zveřejněným komunitou Sex-Positive Community. Nezapomeňte, že vše, co se zobrazuje na internetu a přechází z jedné obrazovky na druhou, lze zachytit nebo zaznamenat. Proto je stejně důležité (jako v reálném životě) individuální hodnocení rizika a od samého začátku hry stanovit jasná pravidla se všemi účastníky. Pokud je někdo zlomí a vyvíjí na vás tlak – zastavte komunikaci. Často je bezpečnější spojit se s lidmi, které znáte ve skutečném životě.

Hlavní princip virtuálního sexu – nikdy nesdílejte nic, s čím se necítíte dobře! Chcete-li vyzkoušet, minimalizujte riziko rozpoznání: neukazujte celý obličej (mimochodem můžete použít masku), udělejte silný makeup, zakryjte tetování a další charakteristické znaky vzhledu, změňte, změňte pozadí, dekorace v místnosti nebo přibližte pouze určité části těla , Některé aplikace umožňují virtuální rozmazání nebo přepínání na pozadí (ChromaCam, vestavěné funkce Skype a Zoom).

Použijte nastavení inkognito ve webovém prohlížeči. Vytvořte samostatnou e-mailovou adresu, zejména pro vaše erotické dobrodružství, použijte samostatná uživatelská jména. Přečtěte si informace o zabezpečení internetu a šifrovaných zprávách a potom vyberte nejlepší platformu a aplikaci pro svou hru.

Nejdůležitější cítění bezpečnosti

Jak se tedy staráš o sex v dobách moru? Nezáleží na tom, jestli to bude skutečný nebo virtuální sex, nezapomeňte, že to, co zabíjí naši sexualitu, je nedostatek bezpečí. Samozřejmě, že vzrušení z nejistoty může být na první pohled vzrušující a zvýšit atmosféru, ale z dlouhodobého hlediska se pravděpodobně budeme cítit jen hůře, a to není to, co máme na mysli.

V rozhovoru pro časopis Agnieszka Jucewicz s dokumentem „Žijeme dost dobře“ s psychologem prof. Bogdanem Wojciszkem čteme:

„Společné výzvy jsou pro nás dobré, protože nic se neintegruje až do vnější hrozby – za předpokladu, že jejich úroveň není příliš vysoká a nestane se příliš velkým stresem. (...) Na čem záleží, kolik podpory poskytujeme našemu partnerovi.

Kolik dáme nebo kolik dostaneme?

Nedávný výzkum však ukazuje, že to, co dáte druhé osobě, je důležité, a ne to, co dostanete, ačkoli tyto záležitosti souvisí. Dávání dává v životě silnější smysl pro smysl a přináší větší spokojenost. Přijímání je pouze příjemné. ““

Dej tedy nejen během pandemie, a to nejen v sexu. Sám a jiní.

 

ZÍSKAT PŘÍSTUP