Přihlásit se

Sex, erotické pomůcky a H2O ... ooh! Co dělat, aby byl sex ve vodě suchý?

27. 08. 2020 15:53

Sex ve vodě je skvělý způsob, jak prolomit rutinu v posteli. Všechno ve filmech je velmi vzrušující a jednoduché. A zatímco dostat vaše bláznovství do koupelny je docela vzrušující, na rozdíl od „pravdy na obrazovce“ to není nutně snadné. Proto vám dnes dnes řekneme, jak zorganizovat hladký pořad, který nekončí H2O ... oh, mám koleno!

Máte-li doma vířivku, pravděpodobně už máte zkoušky přímo z polské verze populární reality show a neskrýváme, kolik vám závidíme. Koneckonců, takové soukromé koupele jsou sen - můžete stříkat do horké vody, sedět mezi bublinami (nebo na nich), masírovat různé části těla. Eh, snili jsme. Dnešní průvodce je zaměřen na ty, kteří chtějí naplnit své fantazie o sexy hrách ve vodě. Nebo jděte ven z vířivky.

KOUPALISKO A PRÁVO ARCHIMEDŮ
Když se připravujete na činnost ve vaně, nepřeplňujte ji. Pamatujte, že do toho plánujete vložit (alespoň) dvě těla, která se také pohnou. Určitě spotřebujte méně vody než v samostatných lázních - pokud jich není dost, můžete vždy přidat trochu víc. Jak je zřejmé, když se objeví vzrušení, na všem nezáleží. Koneckonců, nic neschvaluje nadšení pro froliky více než sousedy, kteří omylem zaplavili dveře nebo přinutili krasobruslení s mopem v hlavní roli.

Jaké nejlepší pozice si můžete vyzkoušet při podvodném sexu? Nejstabilnější, t.j. všechny varianty polohy zezadu, kde hmotnost proniklé osoby je založena na nohou a pažích a aktivní strana může stabilizovat svou polohu spoléháním se na pasivní osobu. Pozice jezdce je také skvělá - tváří v tvář nebo oproti nohám jiné osoby, jakož i v sedě. Dobrý nápad je také orální sex ve stoje nebo vleže!

PŘIPOMÍNEJTE, ŽE MŮŽE BÝT ZAVŘENO - DOSTUPNĚ!
Voda v kombinaci s pracím gelem nebo lubrikantem a koupelnovými doplňky činí z mokrého hracího prostoru kluzký povrch jako led. Postarejte se tedy o svou bezpečnost – můžete například získat neklouzavou sprchovou podložku nebo rukojeti s přísavkami určenými pro sex ve sprše. Máte-li větší kabinu, dobrým řešením bude stolice nebo židle – vsedě budete kombinovat bezpečnost s radostí.

SOLO FUN
Pro mnoho lidí je stimulace vodou ze sprchy prvním pokusem o spokojenost. Není divu, že koneckonců je to velmi diskrétní hra a navíc nás dostatečný tlak v telefonu může velmi rychle vést k orgasmu. Svá masturbační sezení ve vaně nebo ve sprše však můžete obohatit o správné pomůcky!

Prakticky jakékoli dildo a vibrační kolíky na tupo jsou vhodné pro použití pod vodou. Doporučujeme vám však, abyste byli opatrní u hraček ze skla nebo kovu – jsou těžké, a dojde-li k jejich náhodnému pádu, mohou poškodit koupelnové vybavení a ještě hůře – tělo.

Pokud dáváte přednost vibracím s vibrátorem, zkontrolujte, zda je váš oblíbený vibrátor nepromokavý. Nikdy nepřenášejte příslušenství připojené k napájecímu zdroji do vany nebo sprchy – to platí i pro hračky, které jsou vodotěsné a během nabíjení jsou zapojeny do zásuvky. Nezapomeňte také, že existuje velký rozdíl mezi modulem gadget „odolný vůči stříkající vodě“ a „vodotěsným“ modulem . Odolnost proti stříkající vodě není zaručena ničím jiným, než schopnost mýt gadget vodou – ponoření takové hračky nebo její použití pod tekoucí vodou ji může trvale poškodit. Nepromokavý gadget můžete ponořit do vany (většinu z toho můžete ponořit do 1 metru pod vodu) nebo si jej vzít do sprchy.

Některé sexuální pomůcky na trhu, například H2O Vibe z Drop of Sweden, jsou skutečně navrženy pro použití ve vodě. S H2O Vibe můžete pomocí vodního paprsku stimulovat klitoris. Přečtěte si recenzi tohoto jedinečného gadgetu na blogu Kinky Winky.

Nezapomínejte také, že voda se může ukázat jako „suchá“ a že sex nebo používání pomůcek může způsobit nepříjemné tření. Proto mějte mazivo po ruce. Silikonové gely jsou hydrofobní a voda je nemyje ve stejném rozsahu jako vodní lubrikanty, ale při kontaktu se silikonovými hračkami mohou chemicky reagovat a zničit potah hračky. Nejlepší je použít silikonové mazivo k masturbaci se silikonovými pomůckami a na silikonové příslušenství nanesené na gel na bázi vody nebo oleje.

OTEVŘENÁ VODA
Nejste jediný, kdo sní o hraní v moři nebo jezeře. Stovky tisíc párů to už udělaly před vámi! Pokud jde o sex na veřejném místě, soukromí je největším problémem. Neexistuje nic jako odlehlá zátoka, vždy existuje riziko, že někdo na jedné straně nebo na druhé straně kajaku – sedí v keřích. Pokud je toto riziko otřesem vaší lodi (odpusťte metafore vody!), běžte na ni. Ale neobviňujte nás za pokutu za urážku veřejné morálky!

Pokud používáte mechanickou ochranu, například kondomy, přemýšlejte o alternativách k penetraci, které uvolní vaši touhu – například dobré staré řemeslné zpracování nebo suché (nebo „mokré“?) šplhání.

Nezapomínejme však na to, že otevřené vody, zejména ty, které nejsou veřejnými koupališti, mohou obsahovat bakterie, které mohou při kontaktu s genitáliemi způsobit nepříjemné infekce. A vždy musíte cítit dno nohou. Always.

SEX VE VODĚ - SHRNUTÍ
Sexy hry ve vodě jsou skvělým nápadem pro ty, kteří chtějí tuto erotickou fantazii splnit, nebo kteří mohou počítat pouze s trochou intimity za zavřenými dveřmi koupelny. Bez ohledu na to, zda patříte do první nebo druhé skupiny, díky naší řadě určitě přežijete více než jeden „aquagasmus“.

Pokud se vám však hra zdá nevhodná a riziko uklouznutí je příliš vysoké, začněte hrát ve sprše jako předehru k dalším hrám mimo bazén. Horká koupel je skvělým úvodem do erotických her, sólo nebo ve větší skupině.

 

ZÍSKAT PŘÍSTUP