Přihlásit se

Sex na veřejnosti - vyzkoušejte 5 smyslných scénářů

30. 07. 2020 20:09

Jak být výstřední na veřejném místě, užívat si ho a… nechytit se?

Venku se otepluje, takže venku trávíme stále více času, budujeme obchody s vitamínem D a těšíme se na letní aktivity. Není divu, že pro mnoho lidí se tato aktivita stává sexem venku – koneckonců, sex v klíně přírody je jednou z nejpopulárnějších erotických fantazií. Je čas spojit podnikání s radostí - pro tělo!

 

Sex na verejnosti

Proč se tak moc baví sex na veřejných místech? Hlavně proto, že potěšení a orgasmus jsou rovněž spojeny s naší fyzickostí jako naše psychika. Takže pokud se rozhodneme mít sex na jiném zakázaném místě, můžeme z toho získat úžasné zážitky – při hraní na veřejnosti se zde odehrává obrovská psychologická stimulace. A zatímco sex venku může být mnohem méně pohodlný než doma, hraní se soukromou intimitou na veřejnosti může skutečně kompenzovat nepříjemnosti a naučit naše tělo zažít orgasmus za spartánských podmínek a za zdánlivě nepříznivých okolností.

Sex na veřejnosti se může ukázat jako zajímavější z jednoho důvodu – domov může být spojen s místem, kde jsme „skuteční“, vystupují jako příkladní pečovatelé, pracují, dělají jiné činnosti, které nejsou sexy. Takže nenajdeme prostor pro zábavu, natož intimní zábavu. Proto může jít ven hrát hry prospěšné pro náš erotický život a sexuální kreativní stránky. Doufáme tedy, že scénáře, které jsme připravili, jak diverzifikovat sex mimo domov, vás inspirují ke smyslnému vyhledávání.

1. Hraní na zahradě, na pozemku nebo na balkoně. Tento návrh je právě pro lidi, kteří chtějí zažít sex na polopublikovaném místě. Prostorný altán, chráněný balkon nebo odlehlý roh v domácí zahradě jsou smyslová místa, která nabízejí vzrušení sexu venku, ale také poskytují rychlé přístřeší v případě potřeby.

TIP

Vzniknout! Pokud máte nejčastěji sex při ležení, rychle zjistíte, že ležící polohy nejsou nutně vhodné pro venkovní sex, což vyžaduje diskrétnost a šetří místo. Díky tomu však můžete vyzkoušet stojící nebo sedící polohy – v nich je mnohem snazší předstírat, že se nic podobného neděje, když vás někdo chytí!

Alternativou je rozmístění stanu v zahradě nebo na jiném určeném místě. Takto budete mít sex na veřejnosti, ale bez neustálého ověřování, zda někdo nechodí ani nesleduje. Jedinou nevýhodou takového řešení může být velmi omezený prostor stanu, přestože jsme přesvědčeni, že to probudí vaši erotickou kreativitu. Něco milovníka? Zkontrolujte, zda v hotelu Treehouse a zůstat mimo záclony! Zároveň budete velmi blízko k přírodě a v bezpečném pohodlí čtyř stěn.

TIP

Během sexuálních únikových schodů nezapomeňte na mazivo ani na čistící sprej, který lze použít i na těle – má osvěžující účinek, ale také protiplísňové účinky.

2. Vypněte chodník. Když už mluvíme o přírodě... Pravděpodobně víte, že čím dál do lesa, tím více stromů. V praxi to také znamená, že čím dál do lesa, tím méně lidí je. Myslete také jako skaut a vždy... zůstaňte vzhůru! Především diskrétnost. Pokuste se svléknout na místech, kde se pravděpodobně objeví jiní lidé – a obléct si šaty, které lze snadno vytáhnout. Chcete-li minimalizovat riziko zachycení, zkuste sex v přírodě v dešti. Kapající kapky působí jako přírodní vibrátor a šimrávají pokožku na různých místech.

TIP

Při rozhodování o sexu v přírodě se snažte být nápadní. To platí i pro... oblečení! Neutrální, odpovídající barvy přitahují mnohem méně pozornosti než ty světlé. Téma ukvapeného sexu v lese bylo mimo jiné zkoumáno Erika Lust ve filmu Rush of Forbidden.

Cestujete-li autem, můžete bezpečně využít jeho erotický potenciál. Nedoporučujeme hrát za řízení, ale v zaparkovaném autě (nebo na něm!), určitě ano. Chcete-li kombinovat sex v autě s touhou po dobrodružství, jděte na odlehlé parkoviště po setmění, začněte bavit na kapotě vozu a pokud nejsou příznivé podmínky, dokončete je tam, jděte dovnitř se svým partnerem!

3. V boční uličce. Sex venku nemusí znamenat pouze sex v přírodě – koneckonců, více... městská řešení mohou být stejně vzrušující. Toto rozhodně není nejromantičtější scenérie – boční a zadní uličky jsou často lemovány nádobami na odpad, takže vůně se může mírně lišit od situace například v lese. Boční ulice přesto vedou k realizaci fantazií rychlého, tvrdého sexu, a pokud je zkombinujete s jednáním cizinců, kteří se náhodou setkali v nedalekém baru, máme kompletní scénář. Také se ujistěte, že tuto oblast znáte dostatečně dobře na to, abyste věděli, že je to skutečně strana, zřídka cestovaná dále. Ach, a nenechte se zvědavým okem sledování zajmout!

4. Zábava s widgety. Moderní pomůcky vám jistě umožňují vzít si sexuální hry mimo svůj domov. Používejte tedy hračky, které fungují na dálkovém ovladači (například na vibrační vejce) nebo které jsou ovládány aplikací (například widgety We-Vibe). Díky tomu představíte sex na veřejném místě do svého sexuálního menu, aniž byste se museli svléknout nebo dokonce stát vedle svého partnera. Během tohoto typu hry tedy můžete přijít se svými vlastními úkoly. Poslat svého partnera na kávu nebo zmrzlinu a zapnout vibrace hračky, když si druhá osoba objedná, zavolejte si je na gril s přáteli a na festivalu vibrujte gadget do rytmu hudby.

5. Bondage na veřejnosti. Pokud jste osobou, která miluje BDSM, zejména aspektem omezování těla, mohl by se vám tento scénář líbit, protože vám umožňuje sledovat zlomy na veřejném místě. Stačí investovat do lana Shibari a naučit se pár vazeb k použití na trupu a kolem genitálií. Takový postroj nejen zaručuje divákovi úžasný vizuální zážitek, ale má i tu výhodu, že jej lze skrýt pod šaty bez velkých překážek. Cítíte se poněkud odvážnější a máte možnost nosit delší kabát? Vyzkoušejte trik, který Erika Lust uvedla ve filmu pouta (dále jen „pouta“).

Doufáme, že vás naše návrhy budou inspirovat, abyste šli daleko za pokoj. Pamatujte také, že sex na veřejnosti se může uskutečňovat bez nahoty, pronikání nebo dokonce orálního sexu. Hraní venku rozšíří nejen vaše sexuální menu, ale také to, co chápete jako sex, pokud se pokusíte oddat smyslnému setkání s lidmi někde na odlehlé cestě nebo na pláži. Hluboké polibky a dokonce i kulení po trávě, štípnutí a hlazení těla na krásném místě v klíně přírody vám umožní ochutnat to, co sex je na veřejnosti, což výrazně minimalizuje riziko obvinění z porušování veřejné morálky.

 

ZÍSKAT PŘÍSTUP